ART / Lithographs / Giclée 13899069
nr 1389 9069
Håkan Lindskog
(f. 1945), Sverige
Håkan Lindskog (b. 1945), Sweden. "Kustbrissonate". Signed, numbered 60/100. Subject: ca 27x37 cm, outer dimensions including frame: 42x52 cm,
Gicléetryck, "Kustbrissonate". Signerad, numrerad 60/100. Motivet: ca 27x37 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm
Håkan Lindskog, Swedish painter born 1945.
700
SEK 300
Monday April 5 2021
at 18:13:49
4/4 16:30:02